İşbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2014

İşbank’ da kariyer imkanları hakkında bilginiz var mı? Sektörün önde gelen şirketlerinden biri olan İşbank çalışma hayatınızda iyi bir gelecek sunuyor.

İşbank Hakkında

Türkiye’de tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek, sınai gelişmeyi başlatmak, ulusal tasarrufları harekete geçirmek, temel ekonomik atılımları finanse etmek ve kredi ihtiyaçlarını karşılamak, yeni kurulan bir ülke için yaşamsal önemde etkinliklerdi.

I. Dünya Savaşı sonrasında dünyada pek çok alanda olduğu gibi finansal sektörde de hızlı gelişmeler kaydedilmiş, yeni teknolojiler, kriterler ve metotlar oluşturulmuştu. Ülkemiz bu yenilik ve gelişmelerden tümüyle yoksun olduğu gibi bu alanda çalışacak yetişmiş elemanımız da yoktu. İş Bankası dönemin bu zor ekonomik koşulları altında çalışmalarına başladı.

Bankamız, kurulduğu günden beri, amaçlarını gözden kaçırmadan sürekli güçlenerek büyüyen ender kurumlardan biri oldu; bu durum camiamızın gelmiş geçmiş tüm üyelerinin en büyük övünç kaynağı.

 

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak İşbank’ ın İşe Alım Süreci, Kariyer Olanakları, Açık Pozisyonları görebilir iş başvurusunda bulunabilirsiniz .

İŞBANK İNSAN KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYIN

Sende Yorum Yaz